![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На «7 кілометрі» розпочалось весняне прибирання
14:04 / 08.04.2025
ОДЕСА, 08 КВІТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Служби Промтоварного ринку «7 кілометр» проводять весняне прибирання території навколо ринку. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр». В повідомленні підприємства сказано: Закликаємо підприємців долучатися до наведення чистоти на торговельних об'єктах! Співробітники господарської служби «7 кілометра» розпочали весняне прибирання прилеглої до ринку території – вулиці Базова. Щорічно напередодні Великодня проводиться очищення від сміття узбіччя доріг навколо ринку, а також довколишніх полів. Закликаємо підприємців та мешканців району дбайливо ставитися до навколишнього середовища та викидати сміття у відповідних місцях! Розчищення прилеглої території співробітниками ринку проводитиметься протягом тижня. Крім того, Промринок починає наводити порядок після зими і на своїй території – ведеться часткова заміна та ремонт асфальтного полотна, освіжається розмітка та здійснюється фарбування споруд «Сьомого кілометра». Запрошуємо підприємців долучатися до процесу наведення чистоти для ведення комфортної торгівлі, упорядкувати свої робочі місця, торговельні павільйони, контейнери, склади, магазини. Дякуємо! *** ДОВІДКА: Графік роботи Промтоварного ринку: з понеділка по четвер — з 6:00 до 15:00, у суботу та неділю — з 6:00 до 16:00. П'ятниця – вихідний. Адреса: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».
Останні новини:
10:29 02.06.2026
10:25 02.06.2026
10:21 02.06.2026
10:11 02.06.2026
10:01 02.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |