![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На «7 кілометрі» вже готуються до літа
16:03 / 24.03.2025
ОДЕСА, 24 БЕРЕЗНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Служби Промтоварного ринку «7 кілометр» готують його до роботи у літній період. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр». В повідомленні підприємства сказано: Готуємось до літа! «7 кілометр» готується до роботи у літній період. Вже здійснена інспекція стану системи водозниження та відведення зливових стоків. Зараз проводиться ремонт та очищення системи зливової каналізації на усій території. Як відомо, через особливості розташування, на ринку досить складна система водовідведення та її своєчасне техобслуговування є пріоритетним у роботі комунальних структур підприємства. Усі заходи щодо обслуговування системи зливових стоків проводяться з урахуванням вимог екологічної безпеки. Нагадаємо, в останні роки на ринку прокладено нову зливову каналізацію на двох великих торгових майданчиках, а на решті проведено повну реконструкцію системи водовідведення та заміну комунікацій на більш потужніші. Підготовка до літа триває! *** ДОВІДКА: Графік роботи Промтоварного ринку: з понеділка по четвер — з 6:00 до 15:00, у суботу та неділю — з 6:00 до 16:00. П'ятниця – вихідний. Адреса: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
15:02 21.07.2026
14:37 21.07.2026
14:19 21.07.2026
13:54 21.07.2026
13:42 21.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |