![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На «7 кілометрі» – великий вибір сонцезахисних окуляр
12:12 / 22.06.2024
ОДЕСА, 22 ЧЕРВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Торгівельні павільйони Промтоварного ринку «7 кілометр» пропонують значний асортимент сонцезахисних окуляр. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр». У повідомленні підприємства сказано: Сонцезахисні окуляри для всієї родини У наших широтах незамінним літнім аксесуаром є сонцезахисні окуляри — захистити себе від палючого сонця потрібно, а іноді й просто необхідно! Запрошуємо підібрати літні аксесуари на ринку «7 кілометр», де традиційно найбільший вибір сонцезахисних окулярів за найдоступнішими цінами! Стильні, класичні, стримані та яскраві, з візерунками, прикрасами, прості та ексклюзивні моделі – окуляри будь-якої форми та розміру можна знайти на «7 км». У пропозиції — жіночі, чоловічі, дитячі окуляри, для військових, водіїв та для роботи за комп'ютером, оправи та окуляри з діоптріями. Крім цього, представлений великий вибір футлярів із пластику, шкіри, текстилю та багато інших супутніх товарів. Торгові павільйони з окулярами та аксесуарами розташовані точково на всіх торгових майданчиках ринку, найчастіше вони зустрічаються на 2-му та 3-му контейнерних комплексах. Запрошуємо за покупками! Наша адреса: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20 Час роботи: з понеділка по четвер — з 6:00 до 15:00, субота та неділя — з 6:00 до 16:00. П'ятниця – вихідний. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:42 21.07.2026
17:38 21.07.2026
16:32 21.07.2026
В Одесі судитимуть підрядника, який привласнив понад 318 тисяч гривень на ремонті укриття в дитсадку
15:02 21.07.2026
14:37 21.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |