ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



На «7 кілометрі» – великий вибір зимового дитячого одягу
15:42 / 17.01.2024
Торгівля

ОДЕСА, 17 СІЧНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Торгівельні павільйони Промтоварного ринку «7 кілометр» пропонують великий асортимент демісезонного та зимового дитячого одягу.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр».

В повідомленні підприємства сказано:

Найкращий вибір одягу для вашої дитини!

Вже більше 30 років матусі одеського та інших регіонів нашої країни їздять на «Сьомий кілометр» за одягом та взуттям для своїх дітей та малюків. Зараз на ринку «7 кілометр» вже зі знижками можна знайти великий асортимент теплих та демісезонних дитячих курток, комбінезонів, різноманітних шапок та шарфів, светров і всього іншого!

Додатково для дітей можна придбати постільну білизну, предмети догляду, іграшки та навіть дитячу літературу.

У численних дитячих магазинах ринку «7 кілометр» щодня відбувається оновлення асортименту для дітей та дорослих.

Дитячий одяг на ринку «7 км» оптом та в роздріб – завжди найвигідніші пропозиції! Запрошуємо до нас!

***

ДОВІДКА: Графік роботи Промтоварного ринку: з понеділка по четвер — з 6:00 до 15:00, у суботу та неділю — з 6:00 до 16:00. П'ятниця – вихідний.

Адреса: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
10:30 15.04.2026
10:24 15.04.2026
10:15 15.04.2026
09:54 15.04.2026
09:48 15.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.504