![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На «7 кілометрі» ліквідовують наслідки негоди
16:25 / 27.11.2023
ОДЕСА, 28 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Служби Промтоварного ринку «7 кілометр» активно ліквідовують наслідки вчорашньої негоди. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр». В повідомленні підприємства сказано: «7 кілометр» після негоди: фото та актуальна інформація Працюємо разом! Шановні підприємці та відвідувачи, доповідаємо, що на ринку всі дорожні магістралі працюють, посипані піщано-сольовою сумішшю, розчищено проходи основних пішохідних маршрутів. Співробітники всіх служб ринку продовжують роботу та задіяні в розчищенні снігу. Сніг тане, можливо слизько, будьте, будь ласка, уважні. Дякуємо підприємцям, що не лише вийшли на роботу, а й розчищають свої торгові місця та підходи до них! І дуже ради вітати покупців, які, незважаючи на негоду, все одно приїхали на наш ринок! Продовжуємо працювати! *** ДОВІДКА: Графік роботи Промтоварного ринку: з понеділка по четвер — з 6:00 до 15:00, у суботу та неділю — з 6:00 до 16:00. П'ятниця – вихідний. Адреса: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:42 21.07.2026
17:38 21.07.2026
16:32 21.07.2026
В Одесі судитимуть підрядника, який привласнив понад 318 тисяч гривень на ремонті укриття в дитсадку
15:02 21.07.2026
14:37 21.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |