ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«7 кілометр» переходить на правила «червоної зони» карантину
15:08 / 17.10.2021
Здравоохранение

ОДЕСА, 17 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Адміністрація Промтоварного ринку «7 кілометр», у зв’язку з переходом з понеділка Одеської області в червону зону карантину, наголошує на необхідності дотримуватись санітарно-епідеміологічних правил.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр».

З 00 годин 00 хвилин 18 жовтня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлюється на території Одеської, Запорізької, Донецької та Дніпропетровської областей (на Херсонщині його встановили ще 15 жовтня).

На території Одесчини, таким чином, вводяться протиепідемічні обмеження, передбачені для «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки. Згідно з ними, до роботи в «червоній зоні» допускаються тільки двічі вакциновані працівники і відвідувачі, дозволяється адресна доставка товарів і обробка онлайн-замовлень.

Адміністрація закликала підприємців Проминку дотримуватися всіх встановлених правила «червоної зони»: обов'язково носити маски, дотримуватися безпечної дистанції та ін.

ДОВІДКА: ТОВ «Промтоварний ринок» розташоване за адресою: Одеська область, Одеський район, смт Авангард, вул. Базова, 20. Графік роботи: з понеділка по четвер — з 6:00 до 15:00, субота та неділя — з 6:00 до 16:00. П'ятниця — вихідний день.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:56 20.02.2026
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.068