![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Корпорація монстрів» зібрала на 50 генераторів для наших Захисників і одразу ж оголосила збір для одеської 28 бригади
12:16 / 10.02.2026
ОДЕСА, 10 ЛЮТОГО 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової. У вчорашньому повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано: Бажаю здоровʼя ! Дійсним доповідаю що на 50 генераторів ви.. ЗІБРАЛИ!!! За добу. 740 тис грн вже в нас і ми очикуємо рахунок на оплату. Але звісно ви ж не розраховували, що я заткнусь на довго?) В нас зараз є три термінові запити. Невеличкі але на рахунках винесли все в нуль оплатами. Славетна 28 бригада потребує додаткові батареї для великих і найкращих Вампірів, які носять їжу, БК, павери і все необхідне. 84 тис грн Для трьох євакуаційних груп медиків необхідно купити помпові рушниці. Це єдиний захист від дронів на оптиці 78 тис грн І знов треба зібрати хочаб на 30 Павер банків бо сто, які ми з вами купили розлетілися за добу. 27000 грн Тому на сьогодні маємо 189 тис грн. Дякую всім, хто не опускає рук і кожного дня підтримує тих, хто нас захищає Одеса На день ближче до перемоги 28 бригада дякує за старлінки і дуже дуже посилить долучитися до збору на батки для Вампірів. Зараз дуже холодно і вони висаджуються в нуль і обовʼязково треба мати більше наборів що всі, до кого мають долетіти Вампіри дочекалися допомоги. А ті, до кого Ваміпр летить не з допомогою а з «подарунками» також дочекалися…. Дужу дуже треба ) Доповідь закінчила ) починаємо збір *** Katherine Nozhevnikova Основний рахунок карта Приват 4246001003297797 Для переказів з інших банків треба ввести реквізити : БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ» код 41569293, IBAN UA543052990000026000004918005 , в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299 |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
15:21 26.07.2026
12:14 26.07.2026
11:24 26.07.2026
10:49 26.07.2026
10:43 26.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |