![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Держпродспоживслужба: до магазинів Одещини можуть потрапити небезпечні для здоров’я людей товари
16:37 / 10.12.2025
ОДЕСА, 10 ГРУДНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Держпродспоживслужба Одеської області повідомляє про імовірність потрапляння в магазини регіону небезпечних товарів та просить інформувати про їх виявлення. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці «Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області». У повідомленні відомства сказано: Держпродспоживслужба отримала через Систему швидкого оповіщення про харчові продукти та корми (RASFF) повідомлення від компетентного органу Республіки Польща щодо виявлення небезпечної нехарчової продукції. Йдеться про скляну чашку китайського походження, оздоблену квітами, грибами та листям. Встановлено перевищення норм міграції свинцю та кадмію у товарі, що становить небезпечний ризик для здоров’я людини. Держпродспоживслужба рекомендує споживачам: 📍утриматися від купівлі цих чашок; 📍не використовувати продукцію, якщо вона вже була придбана; 📍у разі виявлення такої чашки в обігу — повідомити територіальний орган Держпродспоживслужби. Держпродспоживслужба продовжує взаємодію з компетентними органами держав-членів RASFF та вживає заходів державного контролю щодо вилучення небезпечної продукції з обігу. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні новини:
17:29 09.04.2026
17:15 09.04.2026
16:53 09.04.2026
16:36 09.04.2026
15:57 09.04.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.968 |