ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Олег Кіпер: на Одещині щодня зупинятимуть рух під час хвилини мовчання
14:16 / 26.11.2025
Олег Кіпер: на Одещині щодня зупинятимуть рух під час хвилини мовчання

ОДЕСА 26 ЛИСТОПАДА 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одесі офіційно запустили ініціативу, за якою щодня о 9:00 на визначених перехрестях вмикатимуть «червоне» світло, аби зупинити рух транспорту під час загальноукраїнської хвилини мовчання. Ідея, запропонована ще рік тому й неодноразово ініційована перед міською владою, нарешті втілена — тепер місто вшановуватиме памʼять полеглих разом із усією країною.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться в телеграм-каналі керівника Одеської ОВА.

У повідомленні голови облвійськадміністрації сказано:

В Одесі офіційно запустили ініціативу, за якою щодня о 9:00 на визначених перехрестях вмикатимуть «червоне» світло, аби зупинити рух транспорту під час загальноукраїнської хвилини мовчання. Ідея, запропонована ще рік тому й неодноразово ініційована перед міською владою, нарешті втілена — тепер місто вшановуватиме памʼять полеглих разом із усією країною.

Сьогодні на Одещині офіційно запустили вкрай важливу ініціативу: щодня о 9-й годині ранку на окремих перехрестях вмикатимуть «червоний» сигнал світлофору, щоб зупинити транспорт під час загальноукраїнської хвилини мовчання.

Ще рік тому я ініціював цю ідею та неодноразово звертався з листами до міської влади та причетних структур. Тому особливо приємно, що сьогодні вона нарешті втілена в життя, і Одеса зупинятиметься разом з усією країною, пам’ятаючи ціну нашої свободи.

Символічна хвилина зупинки — це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто віддав життя, щоб ми мали можливість жити, працювати й просто стояти сьогодні на цьому перехресті.

Ні наказами, ні акціями неможливо змусити когось відчути важливість цього моменту — до цього кожен приходить сам.

Сьогодні долучився до акції разом із міською громадою, бо власний приклад формує культуру вшанування не менше, ніж будь-які рішення.

Дякую командам ГО «Вшануй», ГО «Родина янголів світла», КУ СМЕП, Одеській обласній та міській військовим адміністраціям, Управлінню патрульної поліції, а також усім, хто зробив це можливим.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал о стипендии на магистратуру в SET University
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.

В Одеській національній науковій бібліотеці стартує ювілейний конкурс читацьких відгуків «Книголюб-2026»
28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».

Останні новини:
17:29 29.04.2026
16:51 29.04.2026
16:47 29.04.2026
16:14 29.04.2026
15:06 29.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.306