![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Заява адміністрації Промтоварного ринку «7 кілометр» щодо інциденту біля ринку
14:33 / 30.10.2025
ОДЕСА, 30 ЖОВТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Адміністрація та підприємці Промтоварного ринку «7 кілометр» офіційно спростували будь-яку участь у подіях за участю представників ТЦК, що сталися неподалік ринку. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Промтоварного ринку «7 кілометр». В повідомленні підприємства сказано: Адміністрація та підприємці Промтоварного ринку «7 кілометр» офіційно заявляють про непричетність до подій, що відбулися поблизу ринку та пов’язані з інцидентом за участю представників ТЦК. Як заявила заступниця директора ТОВ ПРОМРИНОК з питань зв`язків з громадськістю Ірина Ткач: «Ми не маємо відношення до організації, участі чи будь-якої підтримки зазначених подій та категорично засуджуємо будь-які прояви насильства, агресії та протиправних дій. Промтоварний ринок «7 кілометр» завжди діяв і продовжує діяти в межах чинного законодавства України, забезпечуючи безпечні умови для роботи підприємців та відвідування покупців. Ми підтримуємо мир, правопорядок та стабільну роботу ринку, який є важливим економічним об’єктом регіону. Закликаємо не поширювати недостовірну інформацію та утримуватися від спроб дискредитувати ринок і його трудовий колектив», підкреслила Ірина Ткач.
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
14:58 27.07.2026
14:29 27.07.2026
13:16 27.07.2026
12:24 27.07.2026
12:22 27.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |