ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Міськрада: Одеса вшанувала визволителів від нацизму
11:45 / 10.04.2025
Суспільство

ОДЕСА, 10 КВІТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — У День визволення Одеси до пам'ятних місць урочисто поклали квіти.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленнях міськради сказано:

10 квітня Одеса відзначає 81-шу річницю визволення міста від нацистських окупантів.

З нагоди пам'ятної дати відбулося покладання квітів до пам'ятника Невідомому матросу на Алеї Слави та стели «Крила Перемоги» на площі Десятого квітня.

***

З нагоди пам'ятної дати мер Одеси Геннадій Труханов зазначив:

«Сьогодні особливий день для нашого міста. 81 рік тому Одеса була звільнена від нацистських окупантів. Це не просто історична дата. Це пам’ять про героїзм, біль і втрати, силу духу, яка допомогла вистояти тоді й допомагає нам сьогодні. Одеса завжди була містом свободи. Містом, яке не скоряється. Містом, яке вміє любити життя, берегти одне одного і боротися до кінця. Такою Одесу пам’ятають ті, хто її визволяв. Такою вона залишається і зараз. Ми дякуємо кожному, хто тоді наближав перемогу. І ми віримо в тих, хто робить це зараз. Перемогли тоді — переможемо й тепер, бо Одеса — незламна.

Слава Україні!»


Пошук:
розширений

Руслан Весел
СПОРТСМЕНИ ОДЕЩИНИ, ПОПРИ ВІЙНУ, ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДКОРЮВАТИ П’ЄДЕСТАЛИ ПОШАНИ
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.

Просвітницький лекторій з філософії «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході»
28 червня 2025  року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».

Останні новини:
17:02 03.07.2025
16:21 03.07.2025
16:19 03.07.2025
16:14 03.07.2025
15:36 03.07.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.189