![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Одеська компанія «Левада» вітає з Різдвом
![]() 16:27 / 25.12.2024
ОДЕСА, 25 ГРУДНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеський виробник заморожених напівфабрикатів «Левада» вітає всіх українців з Різдвом. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці компанії «Левада». В повідомленні «Левади» сказано: Цього Святвечора ми знову шукаємо затишку, тепла і тієї особливої віри, яку дарує Різдво. Бажаємо, щоб у кожному домі сьогодні було тихо, спокійно та по-святковому світло. Нехай це Різдво принесе вам і вашим рідним мир у серце, добрі новини й щиру радість. Зі світлим святом вас, з Різдвом Христовим! |
Пошук:
![]() ![]() ![]() ІГОР КОВАЛЬ
На тлі війни в Україні дедалі частіше порушується питання про майбутнє НАТО. Агентство Bloomberg стверджує: «Альянс ще до можливого повернення Трампа опинився на межі кризи. Йдеться не лише про війну, але й про стратегічні розбіжності, занепад армій Європи та втрату довіри між союзниками.» Та чи справді йдеться про кризу НАТО? Швидше, про його трансформацію. Доктор політичних наук Ігор Коваль із експертним оглядом ситуації.
![]() ![]() ![]() З 12 по 19 липня 2025 року в Одесі проходитиме Тиждень французької культури — цикл мистецьких і пізнавальних подій, присвячених культурній дипломатії та дружбі між Одесою та Францією.
![]() Останні новини:
11:35 20.07.2025
![]() 11:32 20.07.2025
![]() 09:37 20.07.2025
![]() 09:30 20.07.2025
![]() 09:26 20.07.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.499 |