ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Міськрада: в Одесі тривають «Тижні Добрих Справ»
15:15 / 10.07.2024

ОДЕСА, 10 ЛИПНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Благодійні ініціативи проєкту «Тижні Добрих Справ» продовжуються в Одесі.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

Ще трохи часу залишилося до завершення проєкту «Тижні Добрих Справ». Тож у місті тривають різні благодійні заходи, свята та ініціативи.

Так, Благодійний фонд «Шлях до свободи» разом з Благодійним фондом соціального захисту старості громадян «Наше майбутнє» організували у парку Шевченка незабутній відпочинок для дітей переселенців, загиблих захисників та соціально незахищених родин.

Громадська організація «ІНКЛЮЛАЙФ» та Центр соціально-побутової адаптації підлітків та молоді з інвалідністю провели суботник у Ніжньодністровському національному природному парку.

Громадська організація «Молодіжний центр розвитку» разом з медичним центром «Вектор плюс», «Клінікою, дружньою до молоді» Центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Одеської міської ради, Громадською організацією «Лідер Рехаб» провели інформаційно-профілактичне тренінгове заняття «Подбай про себе та тих, кого любиш».

Всеукраїнська благодійна організація «Я ДОПОМОЖУ» продовжує активно надавати адресну допомогу важкохворим та маломобільним людям у ході «Тижнів Добрих Справ».

Для активної молоді пільгової категорії Департамент внутрішньої політики Одеської міської ради організував оглядову екскурсію Одеським національним художнім музеєм та гротом музею. Також екскурсанти ознайомилися з новою виставкою сучасного українського мистецтва. Крім того, міський Департамент внутрішньої політики організував для багатодітних родин відвідування дитячого розважального комплексу «Країна мрій».

У рамках благодійного проєкту спільнота інвалідів Молдаванки отримала гуманітарну допомогу від торгівельної мережі «Обжора» за підтримки Благодійного фонду «Добрий Самарянин» під керівництвом Наталії Терехової.

Фахівець із маркетингу Олена Орлова провела лекцію про особистий бренд для волонтерів та громадських організацій, які є учасниками «Тижнів Добрих Справ».

Благодійний фонд «Місто тисячі джерел» дякує всім, хто долучився до акції «Об'єднані заради добра». Захід об'єднав громадські та благодійні фонди, а також всіх охочих на благодійному забігу з підтримки українських міст, що наразі перебувають під окупацією.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Прогнозованість та історії успіху: Сергій Токарєв про те, як розвивати tech-індустрію України
Аби розвивати український технологічний сектор та залучати іноземні інвестиції, необхідно показувати світові прогнозованість. У цьому переконаний Сергій Токарєв tech-бізнесмен та співзасновник інвестиційної групи Roosh, яка розвиває та масштабує технологічні бізнеси у всьому світі.

Вистава Одеського музично-драматичного театру ім. В Василька у шортлісті 6-ого Фестивалю-Премії «ГРА»
Ще один етап 6-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» успішно пройдено: експерти наживо переглянули вистави лонгліста, провели голосування і сформували шортліст. Тож Національна спілка театральних діячів України (НСТДУ), яка є засновницею та організаторкою Фестивалю-Премії, оприлюднила список вистав, які пройшли до ФІНАЛУ. У списку у номінації «За найкращу камерну виставу» постановка Олександра Самусенка «1900-й. Легенда про піаніста» Одеського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька.

Останні новини:
15:18 24.07.2024
14:24 24.07.2024
13:51 24.07.2024
12:14 24.07.2024
11:17 24.07.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.896