ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Одещина відзначає День Гідності та Свободи
15:35 / 21.11.2023

ОДЕСА, 21 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеська область другий рік відзначає День Гідності та Свободи в умовах повномасштабної війни.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської ОДА та в департаменті інформації Одеської міськради.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

21 листопада — День Гідності та Свободи

У цей день відбулися дві знаменні події у новітній українській історії — Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року. Сьогодні в Одесі вшанували памʼять Героїв Небесної Сотні. Тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі.

У скрутний час, згуртовані ідеями європейської інтеграції та суверенності нашої держави, ми повинні зберегти незламний дух нашого вільного народу, адже саме єдність і волелюбність робить нас гідними нащадками наших предків. Вогонь запеклих не пече.

Слава Україні!🇺🇦

***

А в повідомленні Одеської міськради говориться:

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року.

Усі наступні роки засвідчили готовність українців, ризикуючи власним життям, протистояти підступним планам російського агресора.

З нагоди Дня Гідності та Свободи в Одесі відбулося покладання квітів до пам'ятного знака Героям Небесної Сотні в однойменному сквері на проспекті Шевченка.

«Українці — нація, яка відстоює свою свободу та незалежність, приклад для всього світу, як треба боронити свої цінності. Ми вічно пам’ятатимемо героїв, які загинули, захищаючи наші ідеали», — сказав заступник Одеського міського голови Павло Вугельман

Цього дня у закладах освіти та бібліотечних установах міста проводяться тематичні заходи, присвячені пам’ятним подіям новітньої української історії.

* * * * *

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з Указом Президента України №872/2014 від 13 листопада 2014 року. Мета запровадження пам’ятної дати — утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Бизнесмен Сергей Токарев рассказал, как заново привлечь IT-инвесторов в Украину
Первые три месяца 2023 года показали, что экспорт IT-услуг в Украине снизился на 16% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года. Виной тому стали полномасштабное военное вторжение россии и сопутствующие комплаенс-риски, из-за которых иностранные компании и инвесторы неохотно приходят на украинский рынок. Ещё одна причина — кризис в IT на глобальном уровне. Пандемия, а затем и война нанесли убытки мировой экономике, что привело к замедлению отрасли и массовым сокращениям в крупных tech-гигантах.

130 жінок-партнерок українських військовослужбовців та ветеранів отримають безоплатне навчання від Projector Foundation
Projector Foundation запускає безоплатне онлайн навчання у сфері креативних та IT індустрій для жінок-партнерок військовослужбовців та ветеранів. Взяти участь можуть жінки-партнерки з восьми областей України. Проєкт створений для здобуття професійних навичок у безпечній спільноті та допомозі у подальшому кар’єрному зростанні студенток. Ініціатива реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

Останні новини:
20:37 01.12.2023
19:39 01.12.2023
18:58 01.12.2023
16:31 01.12.2023
15:47 01.12.2023


© 2005—2023 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2023 S&A design team / 0.885