ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
«Корпорація монстрів» оголосила терміновий збір на бойові дрони для Захисників України
13:56 / 21.11.2023

ОДЕСА, 21 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової.

У повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано:

Терміново…

Ми ще не закрили збір на п’ять амфібій на 2,5 млн, але я спробую привернути увагу сьогодні до самої великої проблеми у війску — нестачі дронів.

І спробую зібрати разом з вами на 10 мавіків FMC для того, щоб один хоч би потрапив до 65 бригади для одного з підрозділів, листування з командиром якого на скрині

Кожного дня.. кожного дня десятки таких дзвінків та повідомлень. І ось починаєш відмовляти, якись виправдовування казати і чути, як вони у відповідь кажуть «ми все розуміємо. Будемо чекати»

це просто не можливо витримати. Так соромно. Так соромно, Що вони мають просити те, що в них обовзяково повинно бути по замовленню.

Але це розхідник. Закрити всі запити не можливо. А Держава.. на жаль ви тут і самі все знаєте. Черговий скандал з закупівлями дронів вже в черговому міністерстві.

Часу не має. В нас від бригад по всій лінії фронту кількість запитів на мавіки вже перетинула позначку 200 шт(( і це не зважаючи на те, що я вже майже два тиждня запити на дрони не приймаю.

Один дрон 88 тис грн. Можу взяти 10,20 штук — скільки зберемо. Давній друг фонду і перевірений постачальник підтвердив сьогодні можливість і Через тиждень дрони будут в нас. Для дронів це супершвидко. Для тих, хто очикує дуже повільно..

але спочатку треба зібратись і зібрати кошти.

4246001003297797

Нашадую! з інших банків обов‘язково вводити реквізити. Вони в коментах) бо інакше переказ не буде зарахований(

https://send.monobank.ua/jar/7Eyzu11b21

Реквізити інших банків в коментах

Будь ласка. Допомогайте їм. Допомагайте собі. Бо саме від них все залежить зараз.

Будемо чекати. варіанів в нас не багато.. (с)

Якщо в вас не має можливості допомогти грошами пам’ятайте коментарі підтримки просувають допис в мережі. І може хтось побачить в кого зе є можливість допомогти.

Це також велика підтримка і ваша залученість


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Бизнесмен Сергей Токарев рассказал, как заново привлечь IT-инвесторов в Украину
Первые три месяца 2023 года показали, что экспорт IT-услуг в Украине снизился на 16% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года. Виной тому стали полномасштабное военное вторжение россии и сопутствующие комплаенс-риски, из-за которых иностранные компании и инвесторы неохотно приходят на украинский рынок. Ещё одна причина — кризис в IT на глобальном уровне. Пандемия, а затем и война нанесли убытки мировой экономике, что привело к замедлению отрасли и массовым сокращениям в крупных tech-гигантах.

130 жінок-партнерок українських військовослужбовців та ветеранів отримають безоплатне навчання від Projector Foundation
Projector Foundation запускає безоплатне онлайн навчання у сфері креативних та IT індустрій для жінок-партнерок військовослужбовців та ветеранів. Взяти участь можуть жінки-партнерки з восьми областей України. Проєкт створений для здобуття професійних навичок у безпечній спільноті та допомозі у подальшому кар’єрному зростанні студенток. Ініціатива реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

Останні новини:
20:37 01.12.2023
19:39 01.12.2023
18:58 01.12.2023
16:31 01.12.2023
15:47 01.12.2023


© 2005—2023 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2023 S&A design team / 0.850