ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




В одеському храмі вшанували загиблих захисників України
16:38 / 21.07.2022

ОДЕСА, 21 ЛИПНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В одеському Кафедральному соборі Різдва Христового Православної Церкви України пройшла панахида за загиблими захисниками України.

Про це, як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», повідомляється на Фейсбук-сторінці Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам'яті.

В повідомлені УІНП:Південь сказано:

Одесити вшанували пам’ять загиблих Героїв України

20 липня в Кафедральному соборі Різдва Христового Одеської єпархії Православної Церкви України відбувся молебень-панахида за загиблими захисниками України.

Службу провели настоятель собору — протоієрей Теодор Оробець та капелани Олександр Чоков, Леонід Болгаров і Василь Вирозуб, які нещодавно були звільнені з російського полону.

В молебні взяли участь співробітники Південного відділу Українського інституту національної пам’яті Сергій Гуцалюк та Уляна Громович, речник Одеської ОВА Сергій Братчук, представник Міністерства України у справах ветеранів Микола Сторожук, представники Veterans HUB ODESA, працівники та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

🙏Вічна пам’ять Героям України!


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
17:42 23.01.2026
16:14 23.01.2026
15:41 23.01.2026
14:19 23.01.2026
13:55 23.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.083