ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
2 мая о безопасности одесситов будут заботится 2,5 тысячи полицейских
17:46 / 30.04.2021
Общество

ОДЕССА, 30 АПРЕЛЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Правоохранители Одесчины заявляют о готовности обеспечить общественный порядок и безопасность граждан и мирный ход мероприятий, связанных с пасхальными праздниками и событиями, которые произошли в городе в 2014 году.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в отделе коммуникации полиции Одесской области.

Подготовку правоохранителей к майским мероприятий началась с профилактической отработки Одессы и области, цель которой — не допустить дестабилизации обстановки в регионе и предупреждения противоправных действий и провокаций.

Непосредственно 2 мая в усиленном режиме обеспечивать правопорядок будут более двух с половиной тысяч правоохранителей из числа сотрудников полиции (ГУНП Одесской области и приданных сил из других регионов) и нацгвардейцев. Они будут нести службу на Соборной площади и Куликовом поле, у культовых сооружений, а также патрулировать центральные улицы Одессы. Для реагирования на возможные ЧП по назначению будут задействованы спасатели.

2 мая вход на Куликово поле и Соборную площадь будет осуществляться через так называемые фильтрационные пункты, где граждан будут проверять на наличие запрещенных или опасных предметов. В местах собраний будут работать «полицейские диалога», к которым можно будет обратиться как за разъяснениями своих прав и обязанностей, так и в случае возникновения конфликтных ситуаций.

В обращении правоохранителей также сказано:

Шановні одесити і гості нашого регіону! Напередодні знакової для Одеси дати просимо з розумінням поставитися до вказаних вище превентивних заходів. Наголошуємо: їх єдина мета — забезпечити мирний перебіг подій та безпеку їх учасників.

Також нагадуємо про дію карантинних правил, затверджених постановою № 1236 Кабінету Міністрів України, та заборону використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та георгіївських (гвардійських) стрічок.

Будьте правосвідомими і законослухняними. Не нехтуйте безпекою і пам’ятайте: мир і спокій у місті, як і стан епідемічної ситуації, залежить від кожного з нас.


Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
РОЗДУМИ ДО ЗАУВАЖЕННЯ: КОНСЕНСУС ЧИ КОНФЛІКТ?
Нещодавно Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив на необхідності привести у відповідність до мовного закону гімн Одеси, у якості якого рішенням Одеської міської ради затверджено "Песню об Одессе" з оперети Дунаєвського «Біла акація», і це змусило мене у черговий раз замислитися про ситуацію, що склалася сьогодні в Україні навколо мовного питання.

Ціна перемоги
Олексій Волович, Одеса Життя мого покоління, якому зараз близько сімдесяти, розпочалося після Великої Вітчизняної (ВВВ), в середовищі людей, які пережили цю страшну війну і сталінський терор. Пам’ятаю зворушливу атмосферу другої половини 50-х років, радість і духовне розкріпачення людей, які дружні і згуртовані часто збиралися за скромним святковим столом. Мій батько любив запрошувати гостей на свята. Пам’ятаю, було чимало суперечок про Сталіна, про те, що він нібито «виграв війну». Батько вже тоді був затятим антисталіністом. Доля його сім'ї, багато членів якої стали безневинними жертвами сталінського кривавого Молоха, спонукала його до цього. На все життя запам’ятав батькове «…радянський народ здобув перемогу у війні не завдяки Сталіну, а всупереч йому».

Последние новости:
17:23 13.05.2021
17:12 13.05.2021
17:05 13.05.2021
16:37 13.05.2021
16:21 13.05.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.035