ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
ОНУ имени И. И. Мечникова поздравляет всех с праздниками
11:17 / 28.12.2020
Общество

ОДЕССА, 28 ДЕКАБРЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Исполняющий обязанности ректора Одесского национального университета имени И. И. Мечникова Владимир Иваниця от имени вуза поздравил всех с новогодними и рождественскими праздниками.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом сообщается на Фейсбук-странице «Новости Одесского университета».

В поздравлении вуза сказано:

Дорогі викладачі, науковці, співробітники, студенти та аспіранти!

Сердечно вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Ці передсвяткові дні – кращий час для підсумків минулого і складання планів на майбутнє. Рік, що минає, був непростим як для Університету, так і для кожного з нас. Водночас, попри виклики сьогодення, наша велика родина досягала значних успіхів у навчанні, науці, реалізації міжнародних проєктів, особистих досягненнях. Особливо цінним є ставлення до життя Університету. 2020 рік збагатив нас новим досвідом, згуртував на шляху подолання викликів та випробувань, реалізації амбітних планів, дав можливість створити нові підходи для подальшого розвитку нашого славетного Університету.

Переконаний, що ми зразково, прозоро та демократично проведемо обрання ректора, яким стане людина зі щирими намірами, здатна впоратися з усіма труднощами у житті нашої Аlma mater.

Упевнений, що нашу країну, ваші родини очікує стабільний розвиток, а Університет зміцнить свій освітній, науковий, інноваційний потенціал, продовжить академічні традиції та гармонійний розвиток молоді та суспільства.

Бажаю, щоб наступний рік був щедрим на креативні ідеї, нові досягнення та професійні перемоги! Нехай 2021 рік принесе нам мир, здоров’я, гарний настрій, творчу наснагу та радість відкритого спілкування.

Щасливого Нового року та веселого Різдва!

Зі щирою повагою

в.о. ректора Володимир Іваниця


Поиск:
расширенный

‪Ярослав Жаліло
РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ЗАЙНЯТОСТІ ЯК КРИТЕРІЙ ЕФЕКТИВНОСТІ СТРУКТУРНИХ ЗМІН
Продовжуємо знайомити з основними складовими «Стратегії зміни майбутнього», розробленої фахівцями Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України (НІСД).

«Мова. Культура. Ідентичність»: до Міжнародного дня рідної мови
21 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було проголошено на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 1999 р. Тим самим організація підтримує мову як ознаку культурної приналежності людини і вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

Последние новости:
18:15 25.02.2021
18:05 25.02.2021
17:51 25.02.2021
17:42 25.02.2021
17:18 25.02.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 1.296