ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Новый факультет открыт в рамках муниципального проекта «Университет третьего поколения»
16:19 / 14.03.2014

ОДЕССА, 14 МАРТА 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Новый факультет «Основы компьютерной грамотности» открыт в Одессе в рамках муниципального благотворительного проекта «Университет третьего поколения», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 14 марта, в Департаменте информации Одесского городского совета.

По информации Департамента, новый факультет «Основы компьютерной грамотности» открыт в Одессе в рамках муниципального благотворительного проекта «Университет третьего поколения» для пожилых людей и инвалидов, состоящих на учете в Киевском территориальном центре социального обслуживания (оказания социальных услуг).

Образовательная программа специально адаптирована для работы с людьми пожилого возраста, инвалидами и направлена на обучение основам компьютерной грамотности. Курс обучения рассчитан на 2 месяца. Содействие в организации факультета оказало руководство общеобразовательной школы №51, предоставив компьютерный класс для студентов проекта.

В процессе обучения пенсионеры знакомятся с современными информационными технологиями, а по окончании базового курса получают сертификаты.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
19:17 25.06.2026
17:09 25.06.2026
16:21 25.06.2026
16:13 25.06.2026
16:06 25.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012