ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Россиянин пытался эмигрировать в Одессу на надувном матрасе
11:32 / 08.08.2012

ОДЕССА, 08 АВГУСТА 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Участковый инспектор пограничной службы Государственной погранслужбы Украины на острове Тузла обнаружил россиянина, планировавшего эмигрировать в Одессу, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 8 августа, в отделе по вопросам взаимодействия со СМИ и связям с общественностью Государственной пограничной службы Украины.

По информации отдела, часовой на северной стороне острова заметил неизвестного. Документов при себе он не имел, однако назвался 20-летним гражданином России, проживающим в Вологодской области.

Молодой человек объяснил, что попал на остров с помощью надувного матраса. Он намеревался добраться до Керченского полуострова и в дальнейшем попасть в Одессу для улучшения своих условий жизни.

Задержанный впоследствии был доставлен в пограничное подразделение. Для установления личности нарушителя и обстоятельств незаконного пересечения государственной границы Украины он был задержан на трое суток.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
17:46 26.01.2026
17:44 26.01.2026
17:10 26.01.2026
16:34 26.01.2026
16:05 26.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 4.540