![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Желаю одесситам здоровья, гармонии и побольше прекрасного в Новом году, а Оперный театр не даст вам скучать», — Надежда Бабич
11:24 / 31.12.2011
ОДЕССА, 31 ДЕКАБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Директор Одесского национального академического театра оперы и балета Надежда Бабич пожелала одесситам и жителям Одесской области в Новом 2012 году «здоровья, гармонии и побольше прекрасного», пообещав, что «Оперный театр не даст скучать», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое пожелание Н. Бабич высказала в интервью агентству. «Новый год в Одесском театре оперы и балета будет полон новых творческих событий. Мы начинаем с Рождественского фестиваля, затем — «Дон Жуан» Моцарта, «Аида» Верди под открытым небом, Первый фестиваль искусств в Оперном театре, и еще много сюрпризов и событий ждет одесситов и гостей города в новом году. Мы не дадим вам скучать! Хочу пожелать здоровья, гармонии, счастья и побольше прекрасного в новом году. С праздником!», — отметила она. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.
Останні новини:
11:13 27.01.2026
11:10 27.01.2026
11:06 27.01.2026
10:06 27.01.2026
10:01 27.01.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.078 |