ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Все первоклассники Одессы бесплатно посмотрят мультфильм «Мухнем на Луну-3D»
09:10 / 29.08.2008

ОДЕССА, 29 АВГУСТА 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Все первоклассники Одессы при содействии банка «Пивденный» смогут бесплатно посмотреть новый мультфильм в трехмерной компьютерной анимации «Мухнем на Луну-3D», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 29 августа, агентству сообщила менеджер по связям с общественностью банка «Пивденный» Мария Савченко.

Как отметила М. Савченко, 3 и 4 сентября банк «Пивденный» совместно с Благотворительным фондом «Милосердие Виктор» дарят юным школьникам бесплатный просмотр мультипликационного фильма в трехмерной компьютерной анимации «Мухнем на Луну-3D», который пройдет в кинотеатре «Родина».

«Этот день — один из самых ярких, запоминающихся не только в жизни первоклассников и их родителей, но и в жизни Банка. Ведь очень важно именно сегодня оказать внимание подрастающему поколению, помочь осознать первоклассникам всю важность их первых шагов во взрослой жизни. Они — будущее нашей страны, а задача взрослых поддерживать и направлять их. В этом году в празднике первоклассника примут участие более полутора тысяч ребят», — подчеркнула представитель банка.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
11:09 30.01.2026
10:30 30.01.2026
10:17 30.01.2026
10:08 30.01.2026
09:44 30.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.623