ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




День освобождения Одессы отметили в парке Шевченко
11:17 / 10.04.2007

ОДЕССА, 10 АПРЕЛЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Возложение цветов к памятнику Неизвестному матросу в честь 63-й годовщины освобождения Одессы от немецко-фашистских захватчиков прошло в парке Шевченко, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

В мероприятии приняли участие председатель Одесской областной государственной администрации Иван Плачков, Одесский городской голова Эдуард Гурвиц и председатель Одесского областного совета Николай Скорик, представители Государственной пограничной службы, политических партий и общественных организаций, военнослужащие Южного оперативного командования Сухопутных войск Вооруженных Сил Украины, представители Черноморского казачества и Партии регионов.

По словам председателя облсовета Н. Скорика, «10 апреля для одесситов сродни Дню Победы 9 мая».

После традиционного оружейного салюта и марша роты почетного караула в акватории Одесского порта моряки, по старой традиции, совершили поминальный обряд спуска венков на воду.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
17:16 30.01.2026
16:48 30.01.2026
16:12 30.01.2026
16:11 30.01.2026
15:41 30.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.023