ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Проєкт з підтримки ветеранів у працевлаштуванні стартує в Одесі
17:32 / 14.07.2023

ОДЕСА, 14 ЛИПНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одесі стартує проєкт з підтримки ветеранів та членів їхніх родин, які втратили роботу через війну, передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я».

Про це повідомили в офіційному каналі Одеської міської ради в Telegram.

У рамках проєкту USAID «Економічна підтримка України» реалізується програма «Територія відновлення та розвитку». Мета проєкту — стимулювання підприємницької діяльності, підвищення навичок щодо пошуку роботи та працевлаштування, надання допомоги щодо соціальної адаптації ветеранів та членів їхніх сімей, які втратили роботу внаслідок вторгнення росії в Україну.

У рамках проєкту для його учасників будуть проводитися безкоштовні онлайн-тренінги з працевлаштування та відкриття власного бізнесу. До програми можуть долучитися мешканці таких областей: Кіровоградської, Івано-Франківської, Львівської, Чернігівської, Сумської, Житомирської, Одеської, Дніпропетровської, Полтавської, Київської та Закарпатської.

Тренінги почнуться в серпні й триватимуть до листопада. На початку навчання учасників проєкту чекають тренінги з психологічного відновлення, далі — лекції HR-спеціалістів та бізнес-тренерів щодо успішного працевлаштування та відкриття власної справи.

По закінченню навчальних курсів учасники навчаться писати резюме, проходити співбесіди, писати бізнес-план, розробляти власний стартап, залучати кошти для відкриття власного бізнесу та просувати власну справу. Після успішного старту бізнесу учасникам проєкту надаватиметься супровід та менторська підтримка їхнього проєкту.


Пошук:
розширений

Руслан Весел
СПОРТСМЕНИ ОДЕЩИНИ, ПОПРИ ВІЙНУ, ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДКОРЮВАТИ П’ЄДЕСТАЛИ ПОШАНИ
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.

Просвітницький лекторій з філософії «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході»
28 червня 2025  року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».

Останні новини:
12:24 29.06.2025
12:22 29.06.2025
12:11 29.06.2025
12:06 29.06.2025
11:57 29.06.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.714