ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Почти 200 новорожденных появились на свет в Одессе на прошлой неделе
10:09 / 26.03.2019
Почти 200 новорожденных появились на свет в Одессе на прошлой неделе

ОДЕССА, 26 МАРТА 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Одессе на прошедшей неделе родился 191 ребенок, в том числе три пары близнецов.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в Департаменте коммуникации и связей с общественностью Одесского горсовета.

За минувшую неделю в городских родильных домах Одессы появился на свет 191 новорожденный, что на 14 детей больше, чем на предыдущей неделе. Население Одессы за неделю пополнили три пары близнецов.

Количественное преимущество на прошедшей неделе осталось за новорожденными мальчиками, которых появилось на свет 98. Также за неделю увидели свет 93 юные одесситки.

Первое место по числу новорожденных на минувшей неделе занял городской роддом №7, где появились на свет 48 малышей.

В настоящее время в Одессе прием беременных, рожениц и родильниц ведут пять городских роддомов и областной перинатальный центр.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
21:17 23.02.2026
17:50 23.02.2026
17:42 23.02.2026
17:34 23.02.2026
16:56 23.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.992