ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Количество неблагополучных семей в области увеличивается», — Областной центр семьи
13:56 / 12.08.2009

ОДЕССА, 12 АВГУСТА 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Количество неблагополучных семей в Одесской области увеличивается, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сообщил сегодня, 12 августа, директор Одесского областного центра социальных служб для семьи, детей и молодежи Виталий Кольцов в ходе пресс-конференции.

«Количество неблагополучных семей в области увеличивается. За І полугодие в областном банке данных находится более 6 тыс. 500 неблагополучных семей. Конечно, это также связано и с экономическим кризисом, который коснулся почти каждого, и с отсутствием у многих работы. В конечном итоге, в таких семьях чаще всего лишаются родительских прав. И по количеству лишенных родительских прав можно судить о том, что количество неблагополучных и кризисных семей в области увеличилось», — подчеркнул директор центра.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:31 26.06.2026
16:20 26.06.2026
15:37 26.06.2026
15:15 26.06.2026
14:20 26.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011