![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Одесский порт в минувшем месяце перевалил в 10 раз больше нефти, чем в яваре прошлого года
![]() 17:28 / 02.02.2021
ОДЕССА, 02 ФЕВРАЛЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Объем перевалки нефти и нефтепродуктов в Одесском морском порту в январе нынешнего года составляет 117 тыс. тонн, что на 106 тыс. тонн, или на 915,3% превышает аналогичный показатель первого месяца 2020 г. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесского филиала ГП «Администрация морских портов Украины». Достаточно большой рост тоннажа в порту объясняют заходов в начале этого года в Нефтяную гавань крупнотоннажного танкера FLAVIN (L = 250m, флаг — Мальта). Он привез 85,13 тыс. тонн азербайджанской нефти для Кременчугского НПЗ, а в январе прошлого года большие танкера Одесский порт не посещали. В последние годы, когда из Украины ушел транзит российской и казахской нефти, львиную долю грузопотока нефтерайона, как отмечают в порту, обеспечивают крупнотоннажные танкеры, которые доставляют партии по 70-80 тысяч тонн нефти из Азербайджана и США. В прошлом году такие танкеры швартовались в Нефегавани 13 раз, годом ранее — 12. |
Пошук:
![]() ![]() Руслан Весел
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.
![]() ![]() ![]() 28 червня 2025 року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».
![]() Останні новини:
11:33 27.06.2025
![]() 10:32 27.06.2025
![]() 10:29 27.06.2025
![]() 09:56 27.06.2025
Повітряні сили ЗСУ: вночі знешкоджено 365 засобів повітряного нападу, запущених росіянами по Україні
![]() 09:27 27.06.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.479 |