![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Одещину відвідав голова НАН України
![]() 16:13 / 07.07.2022
ОДЕСА, 07 ЛИПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко провів зустріч з президентом НАН України Анатолієм Загороднім. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА. У повідомленні облвійськадміністрації сказано: Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з Президентом Національної академії наук Анатолієм Загороднім. «Наша держава нині стикнулась з надзвичайним історичним викликом – війна росії проти України. Але це не тільки нас випробує, але й дає можливість побудувати нову систему взаємовідносин влади, науки і суспільства. І найголовніше підвищити значимість науковців не лише у технічному прогресі та інноваціях, а й в посиленні обороноздатності країни, формулюванні національних стратегій розвитку та воєнних потужних доктрин. Тому переконаний, що вітчизняних і безпосередньо наших одеських науковців та їхні досягнення мають знати не тільки в нашій країні, а й за її межами. Тому об’єднання зусиль регіональної влади і академії наук – важливий крок для формування наукового та інноваційного потенціалу України», – підкреслив на початку розмови Начальник Одеської ОВА. Президент НАН України Анатолій Загородній висловив переконання, що Одещина є одним із головних осередків наукового життя в Україні. «Залучення наукового потенціалу НАН, спільно з інвестиціями – важливий крок у процесі якнайшвидшої відбудови країни. Співпраця Національної академії наук України з університетами Одеси завжди була надзвичайно продуктивною. Приємно, що ми поглиблюємо нашу взаємодію навіть в умовах війни, адже це має вагоме значення для реалізації ключових цілей академії наук, серед яких – сприяння посиленню обороноздатності нашої країни силами наукових напрацювань вчених» – підкреслив Анатолій Загородній. Максим Марченко підтримав цю думку співрозмовника і зауважив, що відродивши потужний науковий сектор економіки, Україна зможе витримувати міжнародну конкуренцію, а також мати значно кращі можливості обслуговувати і забезпечувати потреби Збройних Сил України. |
Пошук:
![]() ![]() ![]() ІГОР КОВАЛЬ
Сьогодні ми спостерігаємо не поступ, а деградацію освітньої системи. Причини ви знаєте: з одного боку — пандемія COVID-19, повномасштабна війна, демографічна криза. З іншого — хронічне недофінансування науки та освіти, принизливий у соціальному й фінансовому сенсі статус науково-педагогічних працівників. Надмірна зарегульованість, що супроводжується реформуванням без логіки та довгострокової стратегії.
![]() ![]() ![]() 28 червня 2025 року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».
![]() Останні новини:
19:15 10.07.2025
![]() 16:27 10.07.2025
![]() 16:13 10.07.2025
![]() 15:42 10.07.2025
![]() 14:57 10.07.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.380 |