![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Олег Кіпер: протягом доби росіяни кілька раз атакували Одещину, але повідомлень про постраждалих поки немає
![]() 11:06 / 28.03.2024
ОДЕСА 28 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться в телеграм-каналі керівника Одеської ОВА. У повідомленні голови облвійськадміністрації сказано: Вночі та зранку ворог знову атакував Одещину На початку ночі з літаків Ту-22М3, які вийшли на пускові рубежі над акваторією Чорного моря, росіяни спрямували ракети Х-22 в бік півдня нашого регіону, а згодом з літака Су-30 випустили і протирадіолокаційну ракету в тому ж напрямку. Ракети втратили бойову спроможність в акваторії моря. Потім, близько третьої години ночі, ворог атакував Одещину ударними безпілотниками. 2 шахеди знищили наші сили ППО. На щастя, люди не постраждали. Вранці ворог наніс ракетний удар. Попередньо — без постраждалих. Інформація буде доповнюватися. Дуже прошу: бережіть себе та оперативно реагуйте на сигнали повітряної тривоги! |
Пошук:
![]() ![]() Руслан Весел
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.
![]() ![]() ![]() XXV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині відбудеться з 6 по 8 червня 2025 року в Одеській національній науковій бібліотеці та місті Балта.
![]() Останні новини:
13:12 14.06.2025
![]() 13:07 14.06.2025
![]() 13:04 14.06.2025
![]() 12:15 14.06.2025
![]() 12:02 14.06.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.324 |