![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Олег Кіпер: на Одещині через негоду залишається без електропостачання 191 н.п., проїзд рядом доріг утруднено
![]() 09:33 / 09.01.2024
ОДЕСА, 09 СІЧНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться в телеграм-каналі керівника Одеської ОВА. У повідомленнях голови облвійськадміністрації сказано: Відновлюємо рух для проїзду вантажного транспорту та автобусів на трасі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (ділянка на території Миколаївської області була перекрита). Залишається обмеженим рух для вищезазначеного транспорту по М-13 — Кропивницький – Кишинів (від межі з Кіровоградською областю до межі з Одеською). Всі інші траси працюють у штатному режимі. *** Станом на 08:00 на Одещині, через негоду, 191 населений пункт лишається без електропостачання. Аварійні бригади ДТЕК продовжують відновлення. Газо-, водо-, теплопостачання у штатному режимі. На території всієї області функціонують 415 пункти незламності. Ще 397 готові розгорнути у разі необхідності. На дорогах державного та місцевого значення працює спец.техніка. Ще раз прошу водіїв, у разі відсутності екстреної необхідності, сьогодні утриматися від поїздок. |
Пошук:
![]() ![]() ![]() ІГОР КОВАЛЬ
Сьогодні ми спостерігаємо не поступ, а деградацію освітньої системи. Причини ви знаєте: з одного боку — пандемія COVID-19, повномасштабна війна, демографічна криза. З іншого — хронічне недофінансування науки та освіти, принизливий у соціальному й фінансовому сенсі статус науково-педагогічних працівників. Надмірна зарегульованість, що супроводжується реформуванням без логіки та довгострокової стратегії.
![]() ![]() ![]() З 12 по 19 липня 2025 року в Одесі проходитиме Тиждень французької культури — цикл мистецьких і пізнавальних подій, присвячених культурній дипломатії та дружбі між Одесою та Францією.
![]() Останні новини:
11:30 14.07.2025
![]() 11:15 14.07.2025
![]() 10:55 14.07.2025
![]() 10:47 14.07.2025
![]() 10:13 14.07.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.212 |