ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Максим Марченко прокоментував введення росіянами «військового стану» на окупованих територіях
19:33 / 19.10.2022

ОДЕСА, 19 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко у своєму традиційному вечірньому відеозверненні розповів про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.

У своєму зверненні голова облвійськадміністрації сказав:

Добрий вечір, Одещина.

В області все спокійно, обстрілів не було.

Сьогодні керівник росії вирішив остаточно закріпити кріпосне право на окупованих територіях і ввів на них воєнний стан. Також був введений режим підвищеної готовності на територіях, які прилягають до кордону з Україною. Але насправді, це лише ширма для легалізації злочинів, які вони вчинятимуть під час чергових «жестів доброї волі» та втечі з України. А також посилення репресій на території росії. Для нас та Збройних Сил це не змінює взагалі нічого. Боротьба продовжується до самої Перемоги. А безвольних росіян можна лише привітати з черговим кроком до рабства.

Тихої всім ночі.

Все буде Україна!


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
10:14 24.06.2026
09:40 24.06.2026
09:38 24.06.2026
09:35 24.06.2026
09:18 24.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013