ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Сергій Братчук: ніч на Одещині пройшла без обстрілів, але «тривожно»
09:28 / 19.05.2022

ОДЕСА, 19 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Речник Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться в телеграм-каналі Сергія Братчука.

У своєму повідомленні Сергій Братчук сказав:

Ніч в місті та області — без обстрілів. Дякуємо силам ППО за ефективне виконання бойових завдань.

Дотримуємося інформаційної безпеки — з допомогою фейків ворог намагається визначити розміщення підрозділів Сил оборони.

З Всесвітнім Днем вишиванки!

Разом до Перемоги!

***

Також Сергій Братчук записав традиційне ранкове відеозвернення:


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:09 25.06.2026
16:21 25.06.2026
16:13 25.06.2026
16:06 25.06.2026
15:32 25.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015