ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Ремонт междворовых проездов в Одессе в этом году планируется осуществлять целыми кварталами», — губернатор
14:26 / 05.03.2013

ОДЕССА, 05 МАРТА 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Эдуард Матвийчук заявил, что ремонт междворовых проездов в Одессе в этом году планируется проводить «целыми кварталами», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом Э. Матвийчук заявил сегодня, 5 марта, в ходе общения с журналистами в формате «завтрак с губернатором».

«В этом году из Одесского областного бюджета будет выделено около 150 миллионов гривен на Одессу. Облсовет принял специальную программу. Эти средства пойдут на детские сады. Детсады будут возвращаться в собственность громады. Планируем таким образом создать около 1 тысячи мест в детских садах», — сказал он.

«Будет уделено внимание междворовым проездам в Одессе. Их планируется ремонтировать целыми кварталами: освещение, покрытие, скамейки, благоустройство территории, выбор места под строительство детского сада. Таким образом, в этом году в Одессе планируется отремонтировать 4 квартала: 1 — на Таирова, 2 — в Малиновском районе и 1 — на поселке Котовского», — добавил губернатор.

«Также не обойдем вниманием и реконструкцию Музея морского флота… И порядка 12 миллионов гривен будет выделено на создание более оптимальных транспортных развязок в Одессе», — подчеркнул Э. Матвийчук.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.

Останні новини:
17:02 29.05.2026
16:36 29.05.2026
15:55 29.05.2026
15:22 29.05.2026
14:05 29.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011