ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Депутат Алексей Гончаренко просит АМК выяснить причины повышения цен на бензин
15:37 / 01.08.2006

ОДЕССА, 01 АВГУСТА 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Депутат Одесского городского совета Алексей Гончаренко (фракция «Партия регионов») направил обращение в Одесское территориальное отделение Антимонопольного комитета (АМК) Украины с просьбой выяснить причины повышения цен на бензин.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», свою обеспокоенность ростом цен на бензин депутат выразил сегодня, 1 августа, на пресс-конференции по поводу ситуации на рынке нефтепродуктов в Одессе.

Депутат пояснил, что пресс-конференция является реакцией на то, что с 30 июля на заправках города цены на бензин марки А-95 выросли до 4 гривен 30-60 копеек. «То, что происходит в Одессе, не вписывается во всеукраинскую ситуацию», – подчеркнул депутат. А. Гончаренко обеспокоен тем, что операторы рынка нефтепродуктов «произвольно повышают цены, пользуясь тем, что центральная власть в стране парализована».

СПРАВКА: 60% рынка нефтепродуктов в Одесской области контролируется операторами ПП «Лукойл-Украина», «Веста-Сервис» (бренд «ТНК»), ПП Фора (АЗС «Добро»), ВАТ «Укрнафта».


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
09:21 22.06.2026
09:09 22.06.2026
08:45 22.06.2026
08:26 22.06.2026
15:10 21.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016