ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДПСУ: на Одещині ліквідовано ще одну схему переправки ухилянтів
15:40 / 20.05.2025
Правоохоронні органи

ОДЕСА, 20 ТРАВНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одеській області правоохоронці затримали перевізника, який за 11000 доларів гарантував нелегальний виїзд до Молдови.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

У повідомленні відомства сказано:

На Одещині прикордонники затримали перевізника, який за 11000 доларів гарантував нелегальний виїзд до Молдови

Прикордонники Білгород-Дністровського загону спільно зі співробітниками Національної поліції затримали 45-річного водія-українця, який намагався переправити до Молдови чоловіків призовного віку.

Пасажири, мешканці Одещини, зв’язалися з організатором «міграційної схеми» через закритий телеграм-канал. Той, перед тим як повезти на своєму авто до українсько-молдовського кордону, ретельно проінструктував їх та «забезпечив» легендою для проходження контролю на блокпостах.

Зокрема, останні мали б сказати правоохоронцям, що їдуть до свого друга з метою риболовлі та відпочинку. Подальший маршрут передбачав перетин кордону пішки в обхід пунктів пропуску через державний кордон. Цінова політика за пакет послуг вартувала попутникам 11 тис. доларів США з кожного.

Організатору повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України»

Відносно пасажирів складені протоколи за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону». Справи скеровані до суду.

Заходи здійснювались під процесуальним керівництвом Біляївської окружної прокуратури.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:56 20.02.2026
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.031