![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Прокуратура: в Одесі затримано екс-правоохоронця, який вимагав 60 тис доларів США неіснуючого боргу
![]() 12:06 / 15.10.2024
ОДЕСА, 15 ЖОВТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Колишньому співробітнику правоохоронних органів та його можливому спільнику повідомлено про підозру у вимаганні та погрозі фізичною розправою. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури. В повідомленні прокуратури сказано: За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру колишньому правоохоронцю та його спільнику за фактом вимагання в період воєнного стану (ч. 4 ст. 189 КК України). За даними слідства, підозрювані вимагали у місцевого жителя 60 тис доларів США, які нібито він заборгував. Щоб змусити потерпілого віддати кошти, зловмисники стежили за ним та його родиною, збирали конфіденційну інформацію, створювали компрометуючі матеріали, погрожували фізичною розправою та знищенням майна. Для підвищення серйозності намірів та авторитетності власної персони експравоохоронець представився співробітником ДБР. Після місяця переслідувань, побоюючись за себе та рідних, потерпілий погодився передати кошти. Зловмисників затримали відповідно до ст. 208 КПК України під час отримання частини коштів у розмірі 25 тис доларів США. За клопотанням сторони обвинувачення суд обрав для підозрюваних запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Досудове розслідування – ТУ ДБР у Миколаєві, оперативний супровід – Управління внутрішньої безпеки ДБР. |
Пошук:
![]() ![]() Руслан Весел
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.
![]() ![]() ![]() 28 червня 2025 року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».
![]() Останні новини:
11:45 30.06.2025
![]() 11:31 30.06.2025
![]() 11:27 30.06.2025
![]() 10:36 30.06.2025
![]() 10:06 30.06.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 2.442 |