ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Прокурори Одещини підозрюють колишнього посадовця у мільйонних зловживаннях
14:05 / 19.05.2022

ОДЕСА, 19 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Колишньому керівнику державного підприємства Національної академії аграрних наук України повідомлено про підозру у зловживаннях службовим становищем на понад 7 мільйонів гривень.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

У повідомленні правоохоронців сказано:

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру колишньому керівнику державного підприємства Національної академії аграрних наук України у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).

За даними слідства, посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, уклав з комерційним підприємством, без погодження з Національною академією аграрних наук України, низку завідомо невигідних для державного підприємства форвардних контрактів на поставку сільськогосподарської продукції.

За умовами укладених контрактів у разі невиконання державним підприємством обсягів поставки, комерційному підприємству повертаються кошти у розмірі 100 % вартості недопоставленого товару та штраф у розмірі 100 % вартості недопоставленого товару.

Незважаючи на те, що за невиконання вищезазначених форвардних контрактів передбачено важкі фінансові наслідки, а також за наявності достатньої кількості сільськогосподарської продукції для виконання умов цих контрактів, колишнім керівником державного підприємства вказані договори не виконано.

Внаслідок таких протиправних дій підозрюваного державне підприємство за рішенням суду зобов’язано сплатити понад 7 млн гривень.

Наразі вирішуються питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеській області.


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Одеські музиканти під час ракетних атак записали україномовний сингл
Українські музиканти, залишаючись у рідній Одесі, презентували світові новий реліз-триплет. Співачка Людмила Мазур разом із саундпродюсером PlusStepper робили запис власного синглу Richka «Річка» під час сирен повітряної тривоги та гучних вибухів по всій країні. «І це символічно. Адже сила духу нашого народу та світла душа української пісні перемагають агресію» — надсилають музиканти свій меседж. Peace and Love є головним лейтмотивом реггі Reggae і Dub музики, у стилістиці якої працюють музиканти з Одеси. А концепція миру і любові і є тим вектором, що наразі так потрібен кожному.

Последние новости:
20:08 30.06.2022
19:00 30.06.2022
18:31 30.06.2022
18:06 30.06.2022
17:47 30.06.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.173