ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Правоохоронці менше ніж за два тижні зареєстрували майже дві тисячі порушень норм протиепідемічної безпеки
11:44 / 30.10.2021
Правоохоронці менше ніж за два тижні зареєстрували майже дві тисячі порушень норм протиепідемічної безпеки

ОДЕСА, 30 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – З початку введення «червоної зони» карантину поліцейські Одещини склали 1943 адміністративних матеріали на порушників карантинних вимог.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.

У поліції нагадують, що з 18 жовтня в Одеській області оголосили «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. Спеціальні мобільні групи перевіряють дотримання правил карантину і проводять профілактичну роботу із пересічними громадянами та підприємцями. Крім поліцейських, до складу цих груп входять представники Держспоживслужби, Укртрансбезпеки, муніципальної охорони та санітарні лікарі.

Найбільше порушень поліцейські зареєстрували у громадських будівлях та транспорті, закладах торгівлі й харчування. Перевіряли рейдовики наявність засобів індивідуального захисту, документів про вакцинацію, дотримання соціальної дистанції та регулярної дезінфекції тощо.

Наразі правоохоронці проінспектували понад шість тисяч об’єктів. 495 протоколів за ч.1 ст.44-3 КУпАП склали щодо незаконної роботи підприємств та порушення правил транспортних перевезень, ще 1448 постанов за ч.2 цієї ж статті винесли громадянам, які не дотримувалися маскового режиму. Профілактичні заходи тривають.

Правоохоронці закликають громадян сумлінно ставитися до встановлених карантинних обмежень – вони життєво важливі для запобігання розповсюдженню COVID-19. Піклуйтеся про своє здоров’я та здоров’я інших людей.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал о стипендии на магистратуру в SET University
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.

В Одеській національній науковій бібліотеці стартує ювілейний конкурс читацьких відгуків «Книголюб-2026»
28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».

Останні новини:
17:39 04.05.2026
17:09 04.05.2026
17:05 04.05.2026
17:00 04.05.2026
16:37 04.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015