ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Морские пограничники задержали браконьера-рецидивиста
14:48 / 03.05.2019
Пограничники

ОДЕССА, 03 МАЯ 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Пограничники Одесского отряда морской охраны обнаружили уже ранее задерживаемого нарушителя пограничного режима и природоохранного законодательства.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы Украины.

Во время усиленного патрулирования прибрежной зоны пограничники Одесского отряда обнаружили маломерное плавсредство, в котором находился нарушитель. Заметив издалека приближения Морской охраны, он попытался скрыть незаконно выловленную камбалу за бортом лодки в воде (весь улов из 17 рыбин был заранее связан веревкой и подготовлен для такого маскировочного погружения).

Нарушителем оказался гражданин Украины, которого в прошлую пятницу уже задерживали за нарушение пограничного режима и незаконный вылов водных живых ресурсов. У него также были обнаружены сетки, ему не принадлежащие.

Мужчина на данный момент задержан. Выловленные 17 рыб переданы рыбоохранному патрулю. Размер ущерба государству исчисляется суммой, близкой к 14,5 тыс. грн.

За нарушение пограничного режима и незаконный вылов водных живых ресурсов нарушителя ожидает штраф около 700 грн. В Нацполицию направлено сообщение о преступлении по ст. 249 УК Украины.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
12:22 27.03.2026
11:37 27.03.2026
11:24 27.03.2026
10:53 27.03.2026
10:44 27.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.720