ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
ОПЗ уже отгружает медицинский кислород, необходимый для спасения больных COVID-19
17:15 / 13.01.2021
Здравоохранение

ОДЕССА, 13 ЯНВАРЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 11-12 января в Акционерном обществе «Одесский припортовый завод» состоялась отгрузка первых 9-ти тонн жидкого медицинского кислорода.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом говорится на Фейсбук-странице «Одеський припортовий завод/ Odessa Port Plant»

В сообщениях предприятия сказано:

ГОЛОВА ОДЕСЬКОЇ ОДА ПОБУВАВ НА АТ «ОПЗ» ТА ОЗНАЙОМИВСЯ З ВИРОБНИЦТВОМ МЕДИЧНОГО КИСНЮ

З робочим візитом до Акціонерного товариства «Одеський припортовий завод» 12 січня завітали голова Одеської обласної держадміністрації Сергій Гриневецький та Южненський міський голова Володимир Новацький. У рамках офіційної зустрічі з керівництвом та профспілковим комітетом заводу були оговорені питання стану та перспективи подальшої роботи підприємства. Зокрема, акцентовано увагу на проблемі з кадровим потенціалом заводу та збільшення обсягів виробництва хімічної продукції шляхом введення в дію агрегату № 2 з виробництва аміаку, на якому наразі тривають ремонтні роботи.

«Сьогодні ми працюємо за давальницьким контрактом. Для максимізації фінансових показників ОПЗ потрібна самостійна робота з переробки сировини та реалізації готової продукції. Тому перед нами стоїть завдання знайти ефективний спосіб реструктуризувати наявну заборгованість перед попередніми постачальниками газу, не поставивши під загрозу виробничий процес на заводі й, відповідно, робочі місця», — зазначив в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ» Микола ПАРСЕНТЬЄВ.

Потім Сергій Гриневецький разом з керівництвом заводу побував на станції поділу повітря цеху водообробки, де ознайомився з виробництвом кисню медичного рідкого. Голова Одеської ОДА подякував керівництву заводу та усім, причетним до цього процесу, фахівцям за оперативне оформлення необхідної документації на реєстрацію кисню як лікарського засобу та наладку його виробництва і випуску.

«Одне з наших основних завдань у боротьбі з коронавірусною інфекцією – сформувати правильну роботу, об’єднавши забезпечення медзакладів необхідним обладнанням та достатньою кількістю кисня. Це допоможе врятувати тисячі життів», — відмітив Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ.

Зазначимо, що 11-12 січня на АТ «ОПЗ» відбулося відвантаження перших 9-ти тонн кисню медичного рідкого. Продукт виробництва заводу надійшов за медичним призначенням.


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
Визит дамы
Чем завершилась поездка в Украину Майи Санду

Соборність України: сила і єдність нації
22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель. Адже 22 січня 1918 року вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання УНР і ЗУНР в одну державу.

Последние новости:
15:20 23.01.2021
14:25 23.01.2021
13:58 23.01.2021
13:40 23.01.2021
12:46 23.01.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 1.039