ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДСНС: за добу на Одещині сталось 11 пожеж
09:16 / 31.03.2026
ДСНС: за добу на Одещині сталось 11 пожеж

ОДЕСА, 31 БЕРЕЗНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ⤵️

⚫️Подій — 29.

⚫️Пожеж — 11: по місту Одеса — 5, по області — 6.

⚫️Резонансна пожежа:

Сьогодні вночі в Київському районі міста Одеси, по вулиці Сім'ї Глодан, сталася пожежа в ресторані. Причина пожежі та збиток встановлюються. Від ДСНС залучались 3 одиниці техніки та 16 вогнеборців.

⚫️Інші події:

🔘Виїзди для допомоги населенню:

➖(місто Одеса, Київський район) Вчора вранці рятувальники, за допомогою спеціального обладнання, допомогли відчинити ворота приватного будинку, де чоловік, 1947 року народження, потребував медичної допомоги.

➖(місто Чорноморськ, вулиця Шума) Вчора вдень рятувальники, за допомогою спеціального обладнання, допомогли відчинити двері квартири, де жінка, 1950 року народження, не могла могла самостійно відчинити.

➖(місто Подільськ, селище Окни) Вчора ввечері рятувальники, за допомогою драбини, вилучили 2-х цуценят з ями глибиною 2 метри.

➖(місто Південне, вулиця Хіміків) сьогодні вночі рятувальники допомогли транспортувати громадянку, 1942 року народження, до карети швидкої допомоги.

🔘Виїзди на вилучення та знищення вибухонебезпечного предмету часів Другої світової війни:

➖ (Одеський район, за межами села Нова Долина) виявлено та знищено 4 одиниці артснарядів калібру 152 мм та 1 одиницю мінометнаої міни — 120 мм.

➖ (місто Березівка, вулиця Свято-Миколаївська) виявлено та знищено 3 одиниці артснарядів калібру 76 мм.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні новини:
17:40 09.06.2026
17:17 09.06.2026
16:57 09.06.2026
16:18 09.06.2026
15:56 09.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012