ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ДСНС: за добу на Одещині сталось 7 пожеж
09:23 / 11.02.2026
ДСНС: за добу на Одещині сталось 7 пожеж

ОДЕСА, 11 ЛЮТОГО 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ⤵️

⚫️Подій — 10.

⚫️Пожеж — 7: по місту Одеса — 3, по області — 4.

⚫️Інші події:

🔘Виїзд для допомоги медикам:

- (Березівський район, село Копійкове) вчора ввечері рятувальники допомогли транспортувати трьох людей від карети швидкої медичної допомоги до лікарні.

🔘Виїзд для допомоги населенню:

Вчора в місті Кілія розгорнуто 10 пунктів надання допомоги населенню.

0 мобільних Пунктів Незламності вже працюють для громади в місті Кілія!

Ситуація з енергопостачанням залишається непростою, але ми не залишаємо людей наодинці з темрявою та холодом.

Станом на зараз рятувальники ДСНС завершили розгортання всіх 10 мобільних наметів. Всі вони вже відкриті та приймають мешканців міста.

Люди приходять сім'ями, мешканці Кілії вже активно користуються допомогою — заряджають гаджети, аби залишатися на зв'язку з рідними.

Всередині наметів підтримується комфортна температура, є можливість зігрітися гарячим чаєм.

Поки енергетики повертають світло в оселі, наші Пункти Незламності стають справжніми центрами єдності.

Якщо вашим сусідам, особливо літнім людям, потрібна допомога — підкажіть їм дорогу до найближчого намету ДСНС.

Разом ми подолаємо будь-які труднощі. 🇺🇦💪


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
10:48 11.02.2026
10:46 11.02.2026
10:38 11.02.2026
10:28 11.02.2026
08:49 11.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.010