ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ДСНС: за добу на Одещині сталось 5 пожеж
09:26 / 03.03.2025
Надзвичайні ситуації

ОДЕСА, 03 БЕРЕЗНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ⤵️

⚫️Подій — 9.

⚫️Пожеж — 5: по місту Одеса — 1, по області — 4.

⚫️Інші події:

🔘Виїзди для допомоги 103:

- (Подільський район, село Козацьке) Вчора вранці рятувальники, за допомогою буксирувального тросу, вилучили карету швидкої медичної допомоги зі слизької ділянки дороги.

- (Білгород-Дністровський район, село Південне, вулиця Шевченка) Вчора вдень рятувальники, за допомогою буксирувального тросу, вилучили карету швидкої медичної допомоги з ділянки бездоріжжя.

- (Одеський район, село Сичавка, вулиця Перемоги) Вчора ввечері рятувальники транспортували хвору жінку, 1939 року народження, до карети швидкої медичної допомоги.

🔘Виїзд для допомоги поліції:

- (місто Подільськ, вулиця Мельниченка) Вчора вранці рятувальники відчинили двері квартири, де знаходився хворий господар, громадянин 1943 року народження, який не міг самостійно відчинити двері.


Пошук:
розширений

ІГОР КОВАЛЬ
ОСВІТА ЯК СУСПІЛЬНА ЦІННІСТЬ
Сьогодні ми спостерігаємо не поступ, а деградацію освітньої системи. Причини ви знаєте: з одного боку — пандемія COVID-19, повномасштабна війна, демографічна криза. З іншого — хронічне недофінансування науки та освіти, принизливий у соціальному й фінансовому сенсі статус науково-педагогічних працівників. Надмірна зарегульованість, що супроводжується реформуванням без логіки та довгострокової стратегії.

Тиждень французької культури в Одесі: концерти, виставки та фестиваль просто неба
З 12 по 19 липня 2025 року в Одесі проходитиме Тиждень французької культури — цикл мистецьких і пізнавальних подій, присвячених культурній дипломатії та дружбі між Одесою та Францією.

Останні новини:
11:30 14.07.2025
11:15 14.07.2025
10:55 14.07.2025
10:47 14.07.2025
10:13 14.07.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.092