ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




В ДТП на Одещині постраждав велосипедист
12:50 / 05.10.2024

ОДЕСА, 05 ЖОВТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди в Роздільнянському районі.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області.

В повідомленні правоохоронців сказано:

Унаслідок автопригоди, що сталася вчора, 4 жовтня, близько 16-ї години у селищі Лиманське, травмовано одну людину.

Попередньо поліцейські встановили, що 32-річний житель Степанівської громади, рухаючись на легковому автомобілі «Peugeot», здійснив наїзд на 50-річного місцевого чоловіка, який на велосипеді перетинав проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу.

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій двоколісника травмувався. Чоловіка доставили до лікарні, де медики діагностували у нього перелом гомілки та забої, а також відібрали біологічні зразки для перевірки на стан сп’яніння.

Водій легковика не постраждав. Його одразу перевірили на стан сп’яніння – він був у тверезому стані.

На місці події працювала слідчо-оперативна група районного відділу поліції.

«Відомості про подію ми внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Нею кваліфікується порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження. В рамках провадження слідчі помістили транспортні засоби на арештмайданчик та призначили низку експертиз. Досудове розслідування триває. Всі обставини події встановлюються», — прокоментував начальник Роздільнянського районного відділу поліції Віктор Дудка.

Поліцейські наголошують усім учасникам дорожнього руху на необхідності дотримуватися ПДР. Неухильне дотримання правил дорожнього руху – запорука вашої безпеки.


Пошук:
розширений

Руслан Весел
СПОРТСМЕНИ ОДЕЩИНИ, ПОПРИ ВІЙНУ, ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДКОРЮВАТИ П’ЄДЕСТАЛИ ПОШАНИ
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.

Просвітницький лекторій з філософії «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході»
28 червня 2025  року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».

Останні новини:
12:24 29.06.2025
12:22 29.06.2025
12:11 29.06.2025
12:06 29.06.2025
11:57 29.06.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.348