![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДСНС: за добу на Одещині сталось 52 пожежі
11:54 / 23.08.2024
ОДЕСА, 23 СЕРПНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ДОБУ ⤵️ 🔘 Подій — 57. 🔘 Пожеж — 52: по місту Одеса — 5, по області — 47. З них 42 виїзди на загорання сухої рослинності на загальній площі 22 Га. Резонансна пожежа: ➖ вчора ввечері, за межами села Армашівка, Березівського району, горіла суха трава окремими осередками. Менше ніж за 3 години рятувальники ліквідували пожежу на площі 10 Га. Підрозділи ДСНС працювали за підвищеним номером виклику. Причина пожежі та збиток встановлюються. Загиблих та постраждалих немає. Від ДСНС залучались 4 одиниці пожежної техніки та 17 рятувальників. Резонансна пожежа на контролі: ➖ у місті Одесі, на полях фільтрації, спостерігається тління на двох дільницях. Роботи з проливки тривають. Від ДСНС залучено 3 одиниці пожежної техніки та 12 рятувальників. Інші події: виїзд для допомоги населенню: ➖(Ізмаїльський район, місто Рені) вчора зранку надано допомогу по зняттю кошеня з дерева. Виїзди для допомоги “103”: ➖ (місто Подільськ, вулиця Соборна) вчора вдень надано допомогу по транспортуванню хворої жінки, 1949 року народження; ➖ (місто Одеса, вулиця Кримська) вчора вдень надано допомогу по транспортуванню хворої жінки, 1956 року народження. Виїзд для допомоги “102”: ➖ (місто Ізмаїл, проспект Незалежності) вчора ввечері надано допомогу по відчиненню дверей квартири, де знаходився хворий чоловік, 1947 року народження. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.
Останні новини:
17:30 22.01.2026
17:20 22.01.2026
16:44 22.01.2026
16:30 22.01.2026
15:42 22.01.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.966 |