ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ДСНС: за добу на Одещині сталось 37 пожеж
09:25 / 11.06.2024

ОДЕСА, 11 ЧЕРВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

🔵 Подій — 39.

🔵 Пожеж — 37: по місту Одеса — 6, по області — 31.

З них 21 виїзд на загорання сухої рослинності на загальній площі 2,54 Га.

🔵 Резонансна пожежа:

Вчора вдень, до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в Приморському районі Одеси, по вулиці Буніна.

О 15:02, до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в Приморському районі Одеси, по вулиці Буніна. По прибуттю рятувальниками встановлено загорання витяжки в кафе, а також підлоги на другому та третьому поверхах трьохповерхового житлового будинку. Через сильне задимлення вогнеборці працювали в апаратах для захисту органів дихання та зору.

О 16:46 пожежа локалізована та о 17:57 ліквідована на загальній площі 200 м². По драбині з третього поверху будинку врятовано 3 особи.

Загиблих та постраждалих, на щастя, немає.

Причина пожежі та збиток встановлюються.

Від ДСНС залучались 13 одиниць техніки та 41 вогнеборець.

🔵 Інші події:

Виїзди допомога населенню :

- Місто Одеса, Пересипський район, вулиця Отамана Головатого. Вчора, об 11:18, по відчиненню дверей квартири, де громадянка, 1950 року народження, потребувала медичної допомоги;

- Подільський район, місто Кодима, вулиця Садова. Вчора, о 19:37, по прибиранню дерева з проїжджої частини дороги.


Пошук:
розширений

ІГОР КОВАЛЬ
Трамп, НАТО і Україна: до нової архітектури безпеки?
На тлі війни в Україні дедалі частіше порушується питання про майбутнє НАТО. Агентство Bloomberg стверджує: «Альянс ще до можливого повернення Трампа опинився на межі кризи. Йдеться не лише про війну, але й про стратегічні розбіжності, занепад армій Європи та втрату довіри між союзниками.» Та чи справді йдеться про кризу НАТО? Швидше, про його трансформацію. Доктор політичних наук Ігор Коваль із експертним оглядом ситуації.

«Всесвіт дамської сумочки»
Музей ім. О.В. Блещунова презентує виставку «Всесвіт дамської сумочки», створену на основі приватної колекції художниці Наталії Осадчук, колекціонерки та реставраторки Наталії Осадчук.

Останні новини:
14:16 08.08.2025
13:20 08.08.2025
12:12 08.08.2025
11:13 08.08.2025
11:07 08.08.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.188