ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Співробітники ДСНС врятували від вогню мешканку Одещини
19:01 / 30.11.2022

ОДЕСА, 30 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області ліквідували пожежу багатоповерхівки в Ізмаїлі.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ПІД ЧАС ПОЖЕЖІ В ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ БУЛО ВРЯТОВАНО 1 ОСОБУ ТА 10 ОСІБ — ЕВАКУЙОВАНО!!!

Детальніше ⤵️

Сьогодні, о 15:28, до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в місті Ізмаїл по вулиці Нахімова.

На місці рятувальниками було встановлено загорання домашнього майна в квартирі на 3-му поверсі 5-ти поверхового житлового будинку.

О 15:55 пожежу було локалізовано на площі ~ 6 м².

Під час ліквідації пожежі рятувальниками було врятовано постраждалу господарку з опіками 30 % поверхні тіла, а також, по маршовим сходам — було евакуйовано 10 осіб.

Причина та збиток, наразі, встановлюються.

Всього від ДСНС було залучено 3 одиниці техніки та 11 вогнеборців.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:44 23.06.2026
17:13 23.06.2026
16:22 23.06.2026
16:05 23.06.2026
16:02 23.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014