ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В Одессе мужчина разбился, выпрыгнув из горящей квартиры
15:50 / 20.12.2019
Чрезвычайные ситуации

ОДЕССА, 20 ДЕКАБРЯ 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесские спасатели ликвидировали возгорание в квартире девятиэтажки на ул. Бочарова.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе ГУ ГСЧС Украины в Одесской области.

Сообщение о том, что по адресу Одеса, ул. Бочарова, 15 наблюдается возгорание жилого дома поступило в Службу спасения 20 декабря в 11:40. По прибытию на место происшествия спасатели установили: горит домашнее имущество в квартире на 7-м этаже жилого дома. Пожар был локализован в 12:00, а в 12:01 ликвидировано на площади 1,5 м2.

Из слов прохожих было выяснено, что до прибытия подразделения ГСЧС из окна горевшей квартиры выпрыгнул мужчина 1989 г.р. (на его теле ожогов не обнаружено). Впоследствии, при перевозке в медицинское учреждение, он скончался в карете скорой помощи.

Причина пожара и ущерб — устанавливаются. Обстоятельства происшествия и причину смерти выпрыгнувшего мужчины устанавливают работники полиции.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
08:04 26.06.2026
07:57 26.06.2026
07:31 26.06.2026
07:30 26.06.2026
07:24 26.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017