![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Пожарники ликвидировали возгорание недействующей столовой
09:08 / 02.05.2019
ОДЕССА, 02 МАЯ 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сотрудники ГСЧС ликвидировали пожар в недействующей столовой Академии пищевых технологий. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе ГУ ГСЧС Украины в Одесской области. Сообщение о возгорании на территории Академии пищевых технологий поступило в 15:35, а в 16:01 спасатели ликвидировали пожар на площади 20м². Горела одноэтажная пристройка к двухэтажному зданию недействующей столовой. От ГСЧС привлекалось 11 единиц техники и 35 человек личного состава. Устанавливаются причины пожара и размеры ущерба. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
10:55 26.06.2026
10:38 26.06.2026
10:08 26.06.2026
09:50 26.06.2026
09:30 26.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |