ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В Ильичевском порту пограничники обнаружили груз с повышенным радиационным фоном
16:24 / 01.12.2008

ОДЕССА, 01 ДЕКАБРЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В ГП «Ильичевский морской торговый порт» пограничники обнаружили прибывший груз — сварочное оборудование — с повышенным радиационным фоном, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 1 декабря, агентству сообщили в пресс-службе Государственной пограничной службы Украины.

По информации пресс-службы, в четверг, 28 ноября, в Ильичевском морском порту во время оформления теплохода «Недлойд Барентз» (флаг Нидерландов), который прибыл в Украину из Египта с грузом товаров народного потребления, в одном из контейнеров был обнаружен повышенный радиационный фон. При норме 30 микрорентген в час два ящика контейнера «фонили» от 190 до 340 микрорентген в час.

Сотрудники экологической службы, которые совершали осмотр, установили, что повышенный фон имеет сварочное оборудование, которое перевозилось в отмеченных ящиках.

Оборудование вывезено на специальный склад для проведения последующей экспертизы.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:44 29.06.2026
17:34 29.06.2026
16:30 29.06.2026
16:16 29.06.2026
15:36 29.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.020